Ice Cream D'Lite Crazy Chef

Android için Dondurma Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma TabTale
Ice Cream D'Lite Crazy Chef; Android cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, eğlenceli bir dondurma yapma ve süsleme oyunudur.

Ice Cream D'Lite Crazy Chef; Android cihazlarınız için özel olarak geliştirilmiş, eğlenceli bir dondurma yapma ve süsleme oyunudur.

Kremalı Chris, Jimmy Sprinkles, Chillin Charlie ve Çikolata Chad ile tanışmaya hazır mısınız? Bu dondurma karakterleri ile birlikte harika partiler hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz kendi lezzetlerinizi yaratabilir ve yarattığınız dondurmayı şaşırtıcı objelerle süsleyebilirsiniz. Oyunda bulunan dondurma makinesini kullanarak dondurma için gerekli olan malzemeleri alabilir ve karıştırabilirsiniz. 18 farklı lezzetten birini seçerek dondurmanızı yaratabilirsiniz. Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip olan oyunu sadece ekrana dokunarak yönetebilir ve hareket ettirmek istediğiniz objeleri dokunarak sürükleyebilir, hareket ettirebilirsiniz.

Ice Cream D'Lite oyunu içerisinde; 18 farklı lezzette tatlılar, 22 farklı sunum araçları, 125 şapka, saç, saçma dudaklar, bıyık ve giyim süsleri, güneş gözlüğü, 100 şekerleme ve dondurma süsleri bulunuyor.

Çocuklarınız için eğlenceli bir oyun arıyorsanız Ice Cream D'Lite Crazy Chef oyununu denemenizi öneririm.

Ice Cream D'Lite Crazy Chef indir